Satış ve Danışma Hattı: 0258 373 33 38 Türkçe

Hakkımızda

Türkiye’de duvar kağıdı 70’li yılların başlarında tasarım ve dekorasyon dünyasında bir fırtına gibi esmiş, 90’lı yıllarda ise yerini saten boyaya bırakmıştır. Saten boyalar, pürüzsüz, parlak, silinebilir duvarlar yaratmamızı sağlıyordu. Ancak zaman içerisinde yeni arayışlar ve dekorasyon yenilikleri arayan tasarımcılar değişik malzemeler üretmeye başladılar. Bunlardan biri de son yıllarda tekrar gündemde olan duvar kağıtları ve duvar kaplamalarıdır.

     Son zamanda geçirdiği hızlı gelişim ve değişimle rutubete dayanaklı duvar kağıtları şık, kullanışlı ve dekoratif hale geldi. Farklılık arayanlar, farklı mekanlar yaratmak ve kendini özel hissetmek isteyenler; saten, kadife dokulu, simli, taşlı, kabartmalı ve özel tasarım duvar kağıtları sayesinde bu isteklerine kavuşarak yaşam alanlarına seçkin ve zengin bir hava verebiliyorlar. 

Şirketimizin  Vizyonu;  başta ana iştigal  konumuz olan duVar kağıdının yanı sıra, dekorasyonla ilintili olarak;  türk inşaat sanayine  yeni soluk  getirerek, sayın müşterilerimizin en iyi hizmeti  uygun fiyata  vermektir.